Sekcje

Dyrekcja

mgr Józef Witold Buszek – dyrektor szkoły
mgr Katarzyna Kierzkowska-Weiß – wicedyrektor

Sekcja Instrumentów Klawiszowych

 

mgr Zbigniew Szewczyk – kierownik Sekcji Instrumentów Klawiszowych

Konkursy i festiwale

– XXIII Konkurs Pianistyczny „Nad Kamienną” w Skarżysku Kamiennej : III miejsce , wyróżnienie

– V Konkurs Pianistyczny im. T. Szeligowskiego w Poznaniu : III miejsce

– IX Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny „Chopin dla najmłodszych” w Antoninie : II nagroda (I nagrody nie przyznano)

– XXIV Konkurs Pianistyczny „Nad Kamienną” w Skarżysku Kamiennej : II miejsce

 

Fortepian:
  • mgr Irena Bołoz
  • mgr Danuta Burzyńska-Majerska
  • mgr Maria Górka – filia w Krynicy-Zdroju
  • mgr Danuta Jarząbek – filia w Krynicy-Zdroju
  • mgr Joanna Kubacka
  • mgr Elżbieta Malczak
  • Bożena Pańszczyk
  • mgr Marzena Popławska
  • mgr Robert Rosiek
  • mgr Ewelina Szary
  • mgr Zbigniew Szewczyk
  • mgr Joanna Ustarbowska-Dudka
  • mgr Renata Micołek-Wąsowicz
  • mgr Daniel Wojtas – filia w Szalowej
  • mgr Alicja Wójcik
  • mgr Wojciech Wróbel
  • mgr Anna Natanek
  • mgr Klaudia Syjud
  • mgr Pobutska Oksana – filia w Krynicy-Zdroju
  • mgr Anna Natanek
  • lic Roksana Florczyk
 
Organy:
  • mgr Kamil Madoń

Sekcja Instrumentów Smyczkowych


mgr Krzysztof Biel – kierownik Sekcji Instrumentów Smyczkowych

Konkursy i festiwale

– Konkurs “Janko Muzykant” w Sochaczewie : wyróżnienie

– Konkurs O. Rieding “Mistrz Literatury Dziecięcej” w Warszawie : wyróżnienie

– Konkurs im Stefanii Woytowicz w Jaśle – uczeń Krzysztofa Michalika uzyskał III miejsce. /1 i 2 miejsca nie przyznano/.

– Konkurs “Janko muzykant” w Sochaczewie – uczeń klasy Mieczysława Smydy otrzymał wyróżnienie.

– Konkurs w Żywcu – uczniowie klas Krzysztofa Biela, Mieczysława Smydy i Małgorzaty Michalskiej otrzymali punktację w granicach od 17,30 do 19,98; uczennica z klasy Krzysztofa Biela otrzymała wyróżnienie

– XII Starosądecki Konkurs Instrumentalistów uczniowie klas Krzysztofa Biela otrzymał 1 miejsce w swojej kat. wiekowej.

Skrzypce:
  • mgr Krzysztof Biel
  • mgr Maria Biel
  • mgr Renata Borucka
  • mgr Stanisław Dudka
  • mgr Katarzyna Główczyk – filia w Krynicy-Zdroju
  • mgr Krzysztof Michalik
  • mgr Lidia Serafin – filia w Szalowej
  • mgr Mieczysław Smyda – kierownik filii w Krynicy-Zdroju
  • mgr Ewa Walczyńska
  • mgr Cecylia Wojdyło
  • mgr Aleksandra Zielińska
  • mgr Monika Miechurska
  • mgr Szymon Biel
  • mgr Bartosz Życzyński
Altówki:
  • mgr Stanisław Dudka
  • mgr Piotr Augustyn
Wiolonczela:
  • mgr Zenon Łacny
Kontrabas:
  • mgr Jerzy Porosło
Gitara:
  • mgr Klinkowski Andrzej – filia w Krynicy-Zdroju
  • mgr Małgorzata Łoś-Krężlewicz
  • Krzysztof Szczypuła
  • mgr Adam Zalas
 

Sekcja Instrumentów Dętych


mgr Leszek Łopalewski – kierownik Sekcji Instrumentów Dętych


Flet:
  • mgr Katarzyna Kierzkowska-Weiß

  • mgr Ewa Dębska

  • dr Wioletta Strączek

 
Obój:
  • mgr Leszek Łopalewski

Klarnet:
 
  • mgr Józef Witold Buszek

  • Dawid Dusza – filia w Szalowej

  • mgr Jan Rosiek

  • mgr Bogusław Rusnak – filia w Krynicy-Zdroju

  • mgr Piotr Górski

Saksofon:
 
  • mgr Dorota Olech

Fagot:
 
  • mgr Piotr Piłat

 
Róg:
  • mgr Andrzej Szkaradek

Trąbka:
 
  • mgr Kokosza Marcin – filia w Szalowej

  • mgr Paweł Król

  • mgr Mirosław Tokarczyk

Puzon:
  • mgr Andrzej Czechowski

  • mgr Jakub Curzydło

Tuba:
 
  • mgr Andrzej Czechowski

Akordeon:
  • mgr Mateusz Bassara

  • mgr Marek Hnatkiewicz

  • mgr Marek Tumidajewicz – filia w Krynicy-Zdroju

  • mgr Anna Żelasko – filia w Szalowej

Śpiew:
  • prof dr Renata Jonakowska – Olszowska

  • mgr Anna Wilk

Perkusja:
  • mgr Adam Leśniak

Sekcja Przedmiotów Teoretycznych


dr Agata Stojewska – kierownik Sekcji Przedmiotów Teoretycznych

Dyżury: poniedziałek – godz. 14.45–15.30, czwartek – godz. 14.00–14.45

  • mgr Monika Adamczyk
  • mgr Maria Biel
  • mgr Olga Bolanowska
  • dr Andrzej Citak
  • mgr Aneta Gromala
  • mgr Magdalena Kawałek – filia w Szalowej
  • mgr Marta Kula-Langer – filia w Krynicy-Zdroju
  • mgr Marzena Pikuła
  • mgr Katarzyna Piórkowska
  • dr Natalia Podolskaya – filia w Krynicy-Zdroju
  • mgr Monika Szkaradek – filia w Krynicy-Zdroju
  • dr Stanisław Welanyk
  • mgr Zofia Wojciechowska-Biel – filia w Szalowej